سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

«مگر انقلاب جهت ما چه کرده است؟» / ما جهت توسعه به یک انقلاب درونی نیاز داریم ، محسن هاشمی

محسن هاشمی می گوید: نباید در برابر قضاوت‌هایی مانند «همه پرسشها ما بخاطر انقلاب است» تند و خشن برخورد کنیم؛ سوالی که جواب داده نشود روز بروز بزرگتر می‌شود..

ادامه مطلب

احمدی‌نژادی‌ها به خيابان مي‌آيند؟

بعد از فرونشستن اعتراضات خياباني در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ساير نقاط کشور، هفت يار احمدي‌نژادي در نامه‌اي به وزارت کشور خواستار برگزاري تجمع مردمي ..

ادامه مطلب

مهم‌ترین شاخصه شعر روحانیت، خودسازی و توجه به ابعاد دینی است / سید علی خمینی

یادگار امام خمینی(ره) گفت: بااهمیت ترین شاخصه شعر روحانیت، توجه به خودسازی و ابعاد دینی و اعتقادی است.  سید علی خمینی: بااهمیت ترین..

ادامه مطلب

روحانی به بعد از ۱۴۰۰ می‌اندیشید

برخی معتقدند رگه هایی از نارضایتی میان اصلاح طلبان و بدنه اجتماعی جامعه از عملکرد حسن روحانی بعد از انتخابات اردیبهشت ۹۶ به چشم می خورد که همین مسال..

ادامه مطلب

دولت احمدی‎نژاد جز ضرر، حاصلی نداشت / اشرفی‌اصفهانی

اشرفی‌اصفهانی گفت: مراکز نظارتی باید سامان پیدا کند تا اگر کسی مشکلی داشت بداند کجا مراجعه کند. الان مردم عادی جهت پیگیری مسائل‌شان نمی‌دانند پیش مرجع ق..

ادامه مطلب

شنیده شدن زمزمه تشکیل معاونت اطلاع رسانی در دولت

دو صورت برجسته رسانه ای از تشکیل معاونت اطلاع رسانی در ریاست جمهوری استقبال کردند و آن را گامی در جهت معرفی بهتر دستاوردهای دولت توصیف کردند.  ..

ادامه مطلب

بقایی با قرار کفالت آزاد شد

معاون رییس‌ دولت دهم که پیش از ظهر امروز در دادسرا حاضر شده است بود، با قرار کفالت آزاد شد.. بقایی با قرار کفالت آزاد شد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

برطرف حصر و ممنوع‌التصويري گزارش يك مطالبه

الياس حضرتي، در ويديويي با تشريح عملكرد يك ساله خود در مجلس روندي از فعاليت ها راجع به دو عنوان مهم سياسي را ارايه كرد برطرف حصر و ممنوع ا..

ادامه مطلب