سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

نوبت قندیل فرا رسیده است / چاوش‌اوغلو

به گزارش مهر به نقل از آناتولی، مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه امروز چهارشنبه در اظهاراتی ترساندن کرد: نوبت قندیل فرا رسیده است. چاوش اوغ..

ادامه مطلب

مذاکره با کره جنوبی مشروط به حل بعضی پرسشها است / پیونگ یانگ

پیونگ یانگ ترساندن کرده است در صورتی که بعضی پرسشها موجود میان کره شمالی و جنوبی حل و فصل نشود، کره شمالی با همسایه جنوبی خود مذاکره نخواهد کرد. ..

ادامه مطلب

ترامپ به عربستان راجع به سوریه ، پیشنهاد بد&quot، &quot

پیشنهاد دونالد ترامپ جهت تشکیل یک ائتلاف عربی در ازای اعطای امتیاز “متحد مهم غیرناتو” توافق “بدی” راجع به سوریه است و این حس را القا می‌کند که..

ادامه مطلب

حماس قصد دارد از جنوب لبنان به ما حمله کند / لیبرمن

وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس ادعا کرد که «حماس» در تلاش است با تقویت مواضع خود در جنوب لبنان به این رژیم حمله کند. لیبرمن: حماس قصد دارد از ج..

ادامه مطلب

احتمال وقوع جنگ تمام عیار میان آمریکا و کره‌شمالی رو به فزونی است / مک‌مستر

مشاور امنیت ملی آمریکا با اشاره به بحران شبه جزیره کره اعلام کرد، احتمال وقوع جنگ تمام عیار میان کره شمالی و آمریکا روز به روز در حال زیاد کردن است.  ..

ادامه مطلب

سفیر سابق گوآتمالا در آمریکا بازداشت شد

سفیر سابق گوآتمالا در ایالات متحده آمریکا که متواری شده است هست، در ارتباط با تحقیقاتی راجع به یک پرونده فساد مالی در اسپانیا بازداشت شد. سفیر ساب..

ادامه مطلب

لایحه تازه جهت عزل ترامپ از قدرت

یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا مجددا بحث برکناری دونالد ترامپ با استفاده از متمم بیست و پنجم قانون اساسی آمریکا را مطرح کرده هست. اخیرا نارضایتی از ..

ادامه مطلب

حزب حاکم ترکیه رهبر اپوزیسیون را به نزدیک شدن به خارجی‌ها متهم کرد

حزب حاکم عدالت توسعه ترکیه انتقادات از رهبر اصلی‌ترین حزب اپوزوسیون این کشور یعنی حزب مردم جمهوری خواه را زیاد کردن داده و وی را متهم کرد که به عنوان ..

ادامه مطلب

سند داعش که سری مهم راجع به ابوبکر بغدادی را برملا می‌کند

منابع اطلاعاتی امروز (دوشنبه) اعلام کردند که نیروهای امنیتی در غرب شهر موصل سندی را پیدا کردند که بر اساس آن، داعش اجازه انتشار خبر کشته شدن سرکرده مه..

ادامه مطلب