سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

برف و باران کشور عزیزمان ایران را فرا می‌گیرد

مدیر واحد آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به ورود سامانه دیگری به کشور گفت: فردا موج دیگری ازغرب وارد کشور و موجب بارش در نوار غربی می‌شود...

ادامه مطلب

وزش باد شدید در جنوب شرق کشور عزیزمان ایران ، خروج سامانه بارشی از کشور

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (اول اسفند ماه) با عبور سامانه بارشی به سمت شرق در شمال شرق کشور و به‌طور پراکنده در شمال خراسا..

ادامه مطلب

فعلا دلار ندارد ، توضیحی راجع به سامانه تامین ارز تجار

در جریان ساماندهی بازار ارز، بانک مرکزی به تازگی سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی(نیما) را راه اندازی کرد تا متقاضیان مهم دریافت ارز به خاص تجار و بازرگانان بت..

ادامه مطلب

سریال فریدون حسن‌پور در آخر راه تولید ، سیروس گرجستانی به «مرد» پیوست

بازیگران جدیدی به جمع بازیگران سریال «مرد» به کارگردانی فریدون حسن‌پور اضافه شدند. سیروس گرجستانی به «مرد» پیوست/ سریال فریدون حسن پور در آخر ر..

ادامه مطلب

سرنخ کشف قتل زن جوان آرایشگر

با گذشت سه سال از قتل مرموز یک زن جوان آرایشگر، پلیس جنایی به سرنخ هایی رسیده است که نشان میدهد یک مرد گوشی تلفن همراه فروش در جریان این جنایت نقش داش..

ادامه مطلب

«مگر انقلاب جهت ما چه کرده است؟» / ما جهت توسعه به یک انقلاب درونی نیاز داریم ، محسن هاشمی

محسن هاشمی می گوید: نباید در برابر قضاوت‌هایی مانند «همه پرسشها ما بخاطر انقلاب است» تند و خشن برخورد کنیم؛ سوالی که جواب داده نشود روز بروز بزرگتر می‌شود..

ادامه مطلب

بارش‌های پراکنده در راه هستند

مدیرکل پیش‌بینی شرکت هواشناسی از بارش‌های پراکنده طی هفته آینده در زیاد مناطق کشور خبر داد.  بارش های پراکنده در راه هستند عبارات مه..

ادامه مطلب

نهنگ قاتل حرف زدن یاد گرفت !

به گزارش مهر به نقل از فوربس، محققان به یک نهنگ قاتل آموزش داده اند تا چند کلمه به زبان انسان حرف بزند. نهنگ قاتل حرف زدن یاد گرفت ! عبار..

ادامه مطلب