سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

ربات‌ها روزی جای گوشی‌های هوشمند را می‌گیرند

“یک روز همه ما به جای گوشی‌های هوشمند از ربات‌ها کمک خواهیم گرفت. این ربات‌ها به شما در پرسشها متفاوت مشاوره می‌دهند، در خرید به شما کمک می‌کنند و..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

شنیده شدن زمزمه تشکیل معاونت اطلاع رسانی در دولت

دو صورت برجسته رسانه ای از تشکیل معاونت اطلاع رسانی در ریاست جمهوری استقبال کردند و آن را گامی در جهت معرفی بهتر دستاوردهای دولت توصیف کردند.  ..

ادامه مطلب

لایحه تازه جهت عزل ترامپ از قدرت

یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا مجددا بحث برکناری دونالد ترامپ با استفاده از متمم بیست و پنجم قانون اساسی آمریکا را مطرح کرده هست. اخیرا نارضایتی از ..

ادامه مطلب

حزب حاکم ترکیه رهبر اپوزیسیون را به نزدیک شدن به خارجی‌ها متهم کرد

حزب حاکم عدالت توسعه ترکیه انتقادات از رهبر اصلی‌ترین حزب اپوزوسیون این کشور یعنی حزب مردم جمهوری خواه را زیاد کردن داده و وی را متهم کرد که به عنوان ..

ادامه مطلب

بقایی با قرار کفالت آزاد شد

معاون رییس‌ دولت دهم که پیش از ظهر امروز در دادسرا حاضر شده است بود، با قرار کفالت آزاد شد.. بقایی با قرار کفالت آزاد شد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

تحویل 18 تن از زندانیان محکوم ایرانی به مقامات کشور در مرز شلمچه

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری گفت: 18 تن از زندانیان محکوم ایرانی در چارچوب معاهده انتقال محکومان بین کشور عزیزمان ایران و عراق در مر..

ادامه مطلب