سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازگشت احتمالی یوز به پیراهن تیم ملی‌

مهدی تاج می‌گوید راجع به بازگشت طرح یوز به پیراهن تیم ملی کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با وزیر ورزش و جوانان صحبت خواهدکرد.

بازگشت احتمالی یوز به پیراهن تیم ملی‌

بازگشت احتمالی یوز به پیراهن تیم ملی

عبارات مهم : بازگشت

مهدی تاج می گوید راجع به بازگشت طرح یوز به پیراهن تیم ملی کشورمان در مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با وزیر ورزش و جوانان صحبت خواهدکرد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج راجع به احتمال تمدید قرارداد کی روش جهت جام ملت های آسیا اظهار کرد: خوشبختانه صحبت های خوبی با وی صورت گرفته و در تلاشیم تا قرارداد کی روش را تمدید کنیم. بهتر است دیگر صحبت ها را به بعد از جام جهانی موکول کنیم ولی توافقات خوبی بین ما و کی روش به دست آمده است.

بازگشت احتمالی یوز به پیراهن تیم ملی‌

او با بیان این که بلیت فروشی استقلال، پرسپولیس و تیم ملی در اختیار شرکت لیگ بود، چون دیدارهای خانگی این تیم ها در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، گفت: بلیت فروشی سایر تیم ها همگی در اختیار خودشان بود. جهت فصل آتی گیت های بسیار مجهز و خوبی جهت از بین بردن بازرسی بدنی راه اندازی می شود، لیکن منطقی هم نبود که ۱۰۰ هزار نفر را به صورت دستی بخواهیم بازرسی کنیم. داستان ترقه ها و مواد منفجره دیگر شوخی بردار نیست و می تواند کار دست مان بدهد.

رییس فدراسیون فوتبال کشورمان افزود: متاسفانه سال گذشته موفق نشدیم حق پخشی دریافت کنیم، ولی جهت امسال با توافقاتی که صورت گرفته می توانیم به عالی ترین شکل ممکن از بعد هزینه ها برآییم و به درآمدزایی جهت فوتبال بپردازیم. اگر پول مدنظر ما وارد شود، بسیاری از پرسشها جهت تیم های لیگ برتری حل خواهدشد.

مهدی تاج می‌گوید راجع به بازگشت طرح یوز به پیراهن تیم ملی کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با وزیر ورزش و جوانان صحبت خواهدکرد.

تاج در رابطه با احتمال برگزاری لیگ هجدهم با کم تر از شانزده تیم به علت بدهی تیم های حاضر در لیگ برتر خاطرنشان کرد: پرسشها متفاوت و متعددی را داشته ایم. از بلیت فروشی تا حق پخش و تبلیغات محیطی و … همین قیمت بلیت را در نظر بگیرید که ۵ هزار تومان هست. این عنوان در کجای دنیا اتفاق می افتد؟ متاسفانه نمی توانیم قیمت را هم زیاد کردن دهیم لیکن هوادار از بعد پرداختش برنمی آید. این پرسشها فقط در فوتبال ما وجود دارد و اصلاح آن به نظر کار مشکل می رسد، ولی امیدواریم که به زودی حل شود.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص توافق با رییس صدا و سیما گفت: علی عسگری کمک بسیار زیادی کرد، از ابتدا هم اعتقاد بودیم که نباید وارد فاز بحث و بگومگو شویم، لیکن حاصلی ندارد. علی عسگری گلایه های ما را شنید و در نهایت به راهی خوب و منطقی رسیدیم. با رقم خوردن این توافق، اگر خدا بخواهد بعد از انعقاد قرارداد دیگر مشکلی نخواهیم داشت و شرکت لیگ آن را مدیریت می کند.

او در رابطه با جلسه با شیخ احمد، ریاست شورای المپیک آسیا گفت: نمی گویم که چه مواردی در این جلسه مطرح شد ولی حرف های مان را به ایشان زدیم، امیدواریم در آینده اتفاقات خوبی رخ دهد.

بازگشت احتمالی یوز به پیراهن تیم ملی‌

تاج گفت: قرار نیست از سهمیه تیم های ایرانی هم در جام کلوب های آسیا کم شود.

تاج در پاسخ به این پرسش که شنیده می شود، بعد از محرومیت افشین پیروانی، پیگیری فساد سایر افراد مرتبط با این پرونده به بعد از مسابقه های جام جهانی موکول شده، گفت: ابدا قرار نیست چیزی به جام جهانی موکول شود و این پرونده بعد از بررسی کامل حکمش صادر شد.

مهدی تاج می‌گوید راجع به بازگشت طرح یوز به پیراهن تیم ملی کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با وزیر ورزش و جوانان صحبت خواهدکرد.

رییس فدراسیون فوتبال در رابطه با حضور کرانچار در تیم ملی امید گفت: امیدوارم با کرانچار بتوانیم به آن چه که استحقاقش را داریم دست یابیم. کرانچار با قدرت کارش را شروع می کند و تایید هم شده است است.

وی راجع به این که وزارت ورزش و جوانان جهت بازگشت طرح یوز ایرانی روی پیراهن های تیم ملی پیگیری هایی انجام داده هست، اظهار کرد: نامه ای که از سوی وزارت به فدراسیون داده نشده ولی صحبت هایی در این رابطه با وزیر ورزش و جوانان خواهیم داشت.

بازگشت احتمالی یوز به پیراهن تیم ملی‌

واژه های کلیدی: بازگشت | فوتبال | پیراهن | قرارداد | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs