سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درس خواندن پیرمردها سوژه شد

محمود کیانی‌فلاورجانی فیلمساز تجربی سینمای مستند و کوتاه ایران، در حال ساخت مستندی با عنوان درس خواندن پیرمردها است.

درس خواندن پیرمردها سوژه شد

درس خواندن پیرمردها سوژه شد

عبارات مهم : مخاطب

محمود کیانی فلاورجانی فیلمساز تجربی سینمای مستند و کوتاه ایران، در حال ساخت مستندی با عنوان درس خواندن پیرمردها است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، حدود شصت پیرمرد 80 تا 90 ساله با تلاش بهزیستی در روستای فلاورجان دور هم جمع شده است و درس می خوانند. رفتارها و هنرنمایی آن ها برابر معلم ارزش سوژه مستند «از اول» محمود کیانی فلاورجانی شده است است.

درس خواندن پیرمردها سوژه شد

وی راجع به ی مراحل ساخت بروزترین فیلمش گفت: ساخت مستندهای من معمولاً یک سال وقت می برد، ولی فکر می کنم ساخت «از اول» را قبل از آخر فراخوان سینماحقیقت تمام کرده و آن را به جشنواره ارائه دهم. هم اکنون هم فیلمبرداری کار ادامه دارد.

فلاورجانی اطراف عنوان این فیلم مستند توضیح داد: ما از ابتدا همراه این دوستان بودیم و به همین علت نام «از اول» را جهت این مستند گزینش کردم؛ البته ممکن است این نام عوض کردن کند. مدت وقت این مستند هم بستگی به میزان جذابیت آن جهت مخاطب دارد و ما براساس ذائقه ی مخاطب، وقت فیلم را تعیین می کنیم.

محمود کیانی‌فلاورجانی فیلمساز تجربی سینمای مستند و کوتاه ایران، در حال ساخت مستندی با عنوان درس خواندن پیرمردها است.

عوامل تولید این مستند عبارتند از: کارگردان و تهیه کننده: محمود کیانی فلاورجانی، تصویربردار و تدوینگر: سیدمجتبی میرلوحی، دستیار کارگردان: هادی کیانی، مدیرتولید: هاشم شمس، صدابردار: حافظ یاوری، مشاور: علیزاده، تهیه شده است در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

«سارا خاتون»، «مرگ زمین»، «زیستن» و «زاغ و روباه» از جمله آثار محمود کیانی فلاورجانی هست. وی خود سوژه ی فیلم «راننده و روباه» آرش لاهوتی نیز بوده است.

واژه های کلیدی: مخاطب | مستند | سینمای | کارگردان | درس خواندن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs