سرعت دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی

سرعت: دستگیری اطلاعات وزارت اطلاعات گروه تروریستی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی وزش باد شدید در جنوب شرق کشور عزیزمان ایران ، خروج سامانه بارشی از کشور

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (اول اسفند ماه) با عبور سامانه بارشی به سمت شرق در شمال شرق کشور و به‌طور پراکنده در شمال خراسان جنوبی بارش

وزش باد شدید در جنوب شرق کشور عزیزمان ایران ، خروج سامانه بارشی از کشور

خروج سامانه بارشی از کشور/وزش باد شدید در جنوب شرق کشور عزیزمان ایران

عبارات مهم : ایران

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: فردا (اول اسفند ماه) با عبور سامانه بارشی به سمت شرق در شمال شرق کشور و به طور پراکنده در شمال خراسان جنوبی بارش برف و باران، وزش باد و کم کردن دما آینده نگری می شود. انتظار می رود به تدریج از آخرهای وقت این روز سامانه بارشی از کشور خارج شود همچنین در جنوب شرق کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز(۳۰ بهمن ماه) همچنان در نیمه غربی کشور سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز و به تدریج در بخش هایی از مرکز، شرق و شمال شرق ابرناکی، بارش برف و باران، وزش باد، در بعضی مناطق رعد و برق و در مناطق و بزرگراه های کوهستانی مه آلود آینده نگری می شود. انتظار می رود از بعد از ظهر امروز به تدریج از میزان ناپایداری در نیمه غربی کشور کاسته شود. امروز در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید و در بعضی مناطق وقوع پدیده گرد و خاک آینده نگری می شود همچنین در بخش هایی از غرب و جنوب غرب پدیده گرد و خاک قابل مشاهده است که به تدریج از شدت این پدیده کاسته می شود.

وی افزود: روز چهارشنبه (۲ اسفند ماه) با ورود سامانه بارشی تازه در غرب بخش هایی از شمال غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، زیاد کردن ابر، بارش برف و باران و وزش باد قابل آینده نگری هست. امروز و فردا (۳۰ بهمن و اول اسفند) مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز به علت وزش باد شدید مواج و متلاطم خواهد بود.

وزش باد شدید در جنوب شرق کشور عزیزمان ایران ، خروج سامانه بارشی از کشور

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت فردا صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۴ و ۳ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود. آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران چهارشنبه (۲ اسفندماه) نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی و در آخرهای وقت زیاد کردن ابر قابل آینده نگری است و بیشترین و کمترین دما در این روز به ۱۴ و ۵ درجه سانتیگراد می رسد.

واژه های کلیدی: ایران | باران | سامانه بارشی | بعد از ظهر امروز | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs